Šis 4.3 AT (192 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 339Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4300cm3 |
| Variklio galia | 192bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4668mm |
| Plotis | 1722mm |
| Aukštis | 1631mm |
| Važiuoklės bazė | 2718mm |
| Priekinė ašis | 1453mm |
| Galinė ašis | 1400mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2098litre |
| Min. bagažinės talpa | 1056litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1890kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2427kg |
| Kuras | 80 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.2litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 610km |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.