Šis 4.3 MT (192 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Crossover 3-doors kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Kuras | 80 RON |
| Tūris / talpa | 4300cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 192bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 400RPM |
| Sukimo momentas | 339Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4503mm |
| Plotis | 1722mm |
| Aukštis | 1648mm |
| Važiuoklės bazė | 2532mm |
| Priekinė ašis | 1397mm |
| Galinė ašis | 1397mm |
| Prošvaisa | 203mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1678kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2018kg |
| Min. bagažinės talpa | 855litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1877litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.