Šis 5.3 AT XL (324 hp) variklis buvo montuojamas GMT900 SUV kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 19 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11litre |
| Degalų bako talpa | 119litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 790 to 1 080km |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 5328cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 324bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 459Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 9 |
|---|---|
| Ilgis | 5649mm |
| Plotis | 2009mm |
| Aukštis | 1951mm |
| Važiuoklės bazė | 3302mm |
| Priekinė ašis | 1732mm |
| Galinė ašis | 1702mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2544kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3266kg |
| Min. bagažinės talpa | 1297litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3891litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 18 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.