Šis 1.5 MT (105 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hečbekas kėbule, kuris Great Wall buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 3951mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1634mm |
| Važiuoklės bazė | 2499mm |
| Priekinė ašis | 1455mm |
| Galinė ašis | 1430mm |
| Prošvaisa | 134mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1128kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1497cm3 |
| Variklio galia | 105bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Sukimo momentas | 138Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.