Šis 1.6 MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Hečbekas kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1680mm |
| Ilgis | 4010mm |
| Aukštis | 1335mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1440mm |
| Galinė ašis | 1445mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1030kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1470kg |
| Tūris / talpa | 440kg |
| Min. bagažinės talpa | 196litre |
| Maks. bagažinės talpa | 337litre |
| Permitted road-train weight | 2170kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1590cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 600RPM |
| Sukimo momentas | 144Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 7100RPM |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 77.4mm |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.3second |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.