Šis 1.6 CVT (114 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 1995m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 140Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1590cm3 |
| Variklio galia | 114bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4190mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1478mm |
| Galinė ašis | 1488mm |
| Prošvaisa | 100mm |
| Maks. bagažinės talpa | 600litre |
| Min. bagažinės talpa | 225litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1005kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1580kg |
| Tūris / talpa | 575kg |
| Permitted road-train weight | 2380kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 740km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.