Šis 1.8 CVT (143 hp) variklis buvo montuojamas 9 generation [Restyling] Coupe 2-doors kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4519mm |
| Plotis | 1753mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2620mm |
| Priekinė ašis | 1499mm |
| Galinė ašis | 1521mm |
| Prošvaisa | 157mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1282kg |
| Min. bagažinės talpa | 331litre |
| Maks. bagažinės talpa | 331litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.1litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 830km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 1799cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 175Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4300RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 87.3mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.