Šis 1.8 MT (141 hp) variklis buvo montuojamas 9 generation [Restyling] Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 980km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 141bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 174Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4300RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 87.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.84m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4557mm |
| Plotis | 1755mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1505mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1244kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1635kg |
| Tūris / talpa | 387kg |
| Min. bagažinės talpa | 440litre |
| Maks. bagažinės talpa | 440litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.