Šis 1.6 i-DTEC MT 4x2 (120 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2014m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 182km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.2litre |
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 260 to 1 380km |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
| Galinė važiuoklė | Independent, Lever, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1592kg |
|---|---|
| Kėbulas | SUV |
| Važiuoklės bazė | 2630mm |
| Priekinė ašis | 1585mm |
| Min. bagažinės talpa | 589litre |
| Aukštis | 1685mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1146litre |
| Galinė ašis | 1595mm |
| Plotis | 1820mm |
| Ilgis | 4605mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Prošvaisa | 155mm |
| Tūris / talpa | 499kg |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Sukimo momentas | 300Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1597cm3 |
| Variklio galia | 120bhp |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Cilindro skersmuo | 76mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Miestas | 5.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.