Šis 1.6 i-DTEC MT 4x2 (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.2second |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.4litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4.6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 260 to 1 380km |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pašmasa | 1592kg |
|---|---|
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 589litre |
| Augstums | 1685mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1146litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1595mm |
| Platums | 1820mm |
| Garums | 4605mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Klīrenss | 155mm |
| Darba tilpums | 499kg |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Cilindru skaits | 4 |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Darba tilpums | 1597cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Pilsētā | 5.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 4.8 litri / 100km |
| Vidējais | 5.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.