Šis 2.0 MT 4x2 (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Pašmasa | 1568kg |
|---|---|
| Pilnā masa | 2070kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Garums | 4605mm |
| Platums | 1820mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Klīrenss | 170mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1146litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 589litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Augstums | 1685mm |
| Darba tilpums | 502kg |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | 92 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 910km |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
|---|---|
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Spring |
|---|---|
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 96.9mm |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 9.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.