Šis 2.0 MT 4x4 (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1820mm |
| Garums | 4605mm |
| Augstums | 1685mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 589litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1146litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1568kg |
| Pilnā masa | 2070kg |
| Darba tilpums | 502kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 96.9mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.4second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 870km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 12.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.