Šis 2.4 CVT 4x4 (188 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
|---|---|
| Degviela | 92 RON |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 890km |
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Darba tilpums | 2356cm3 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Dzinēja jauda | 188bhp |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 99.1mm |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
| Pašmasa | 1640kg |
|---|---|
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4580mm |
| Augstums | 1695mm |
| Platums | 1820mm |
| Garenbāze | 2630mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1146litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 589litre |
| Klīrenss | 180mm |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Darba tilpums | 460kg |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Lever, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.