Šis 2.4 AT 4WD (166 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [2-й Restyling] Crossover 5-doors kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
|---|---|
| Kuras | 95 RON |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 620km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 10.5m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Sukimo momentas | 161Nm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Variklio galia | 166bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 2354cm3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 99mm |
| Galinė ašis | 1582mm |
|---|---|
| Priekinė ašis | 1577mm |
| Aukštis | 1788mm |
| Ilgis | 4315mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1651kg |
| Plotis | 2047mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Prošvaisa | 175mm |
| Važiuoklės bazė | 2575mm |
| Min. bagažinės talpa | 711litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2112litre |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.