Šis 2.2 MT (200 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Coupe 2-doors kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4545mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1315mm |
| Važiuoklės bazė | 2585mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1515mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Min. bagažinės talpa | 284litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1268kg |
| Maks. bagažinės talpa | 284litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2157cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 100RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 210Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5300RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 790km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.