Šis 2.2 MT (195 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Type SH coupe 2-doors kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 690km |
| Kuras | 95 RON |
| Tūris / talpa | 2157cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 195bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 156Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4521mm |
| Plotis | 1752mm |
| Aukštis | 1320mm |
| Važiuoklės bazė | 2585mm |
| Priekinė ašis | 1524mm |
| Galinė ašis | 1513mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1379kg |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.