Šis 2.0 MT (160 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 1993m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4555mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1425mm |
| Važiuoklės bazė | 2770mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1300kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 700RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 75.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 186Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.