Šis 3.5 AT (250 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Pickup kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5252mm |
| Plotis | 1976mm |
| Aukštis | 1785mm |
| Važiuoklės bazė | 3098mm |
| Priekinė ašis | 1704mm |
| Galinė ašis | 1699mm |
| Prošvaisa | 208mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2047kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2745kg |
| Tūris / talpa | 698kg |
| Permitted road-train weight | 5013kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3471cm3 |
| Variklio galia | 250bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 332Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4300RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 83litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 850km |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 13m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Miestas | 16.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.