Šis 2.0 AT 4WD (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3935mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1760mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1490mm |
| Galinė ašis | 1490mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Maks. bagažinės talpa | 920litre |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1420kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1695kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1973cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 89mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 186Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Kuras | 80 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 080km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 12 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.