Šis 2.0 AT (156 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1695mm |
| Ilgis | 4550mm |
| Aukštis | 1590mm |
| Važiuoklės bazė | 2720mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Min. bagažinės talpa | 158litre |
| Prošvaisa | 150mm |
| Maks. bagažinės talpa | 435litre |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1440kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 156bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 188Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.1litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.7litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
| Maksimalus greitis | 199km/h |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 430 to 770km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 15.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.