Šis 2.4 MT 4WD (126 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris HuangHai buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4620mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1830mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1530mm |
| Galinė ašis | 1542mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2510kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2351cm3 |
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 190Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.