Šis 1.4 MT (97 hp) variklis buvo montuojamas MC Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 125Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1399cm3 |
| Variklio galia | 97bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4700RPM |
| Cilindro skersmuo | 75.5mm |
| Stūmoklio eiga | 78.1mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4045mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1472mm |
| Galinė ašis | 1462mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Min. bagažinės talpa | 270litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1080kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1600kg |
| Tūris / talpa | 520kg |
| Maks. bagažinės talpa | 270litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 177km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.3second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.2litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 880km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Būgnai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Miestas | 9.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.