Šis 1.6 AT (138 hp) variklis buvo montuojamas RB Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4115mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1455mm |
| Važiuoklės bazė | 2570mm |
| Priekinė ašis | 1507mm |
| Galinė ašis | 1511mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1132kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1710kg |
| Min. bagažinės talpa | 470litre |
| Maks. bagažinės talpa | 470litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.1litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 730km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 1591cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 138bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 300RPM |
| Sukimo momentas | 167Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4850RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.