Šis 1.6 AT (123 hp) variklis buvo montuojamas RB Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4370mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1457mm |
| Važiuoklės bazė | 2570mm |
| Priekinė ašis | 1506mm |
| Galinė ašis | 1511mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1165kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1560kg |
| Min. bagažinės talpa | 470litre |
| Tūris / talpa | 395kg |
| Maks. bagažinės talpa | 470litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1591cm3 |
| Variklio galia | 123bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 300RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 155Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.4mm |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 43litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 840km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.