Šis 1.3 MT (60 hp) variklis buvo montuojamas X3 Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1994m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 105Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1341cm3 |
| Variklio galia | 60bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 71.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2450RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4117mm |
| Plotis | 1620mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1420mm |
| Galinė ašis | 1410mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Min. bagažinės talpa | 346litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 970kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1440kg |
| Tūris / talpa | 470kg |
| Maks. bagažinės talpa | 346litre |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 159km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.6second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 940km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.7m |
| Miestas | 9.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.