Šis 3.3 AT (247 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 19litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 670km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 236km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Tūris / talpa | 3342cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 247bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 309Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 83.8mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5120mm |
| Plotis | 1870mm |
| Aukštis | 1480mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1615mm |
| Galinė ašis | 1615mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1965kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 22.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.