Šis 1.4 MT (95 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas (3 durų) kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 830km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 176km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.2second |
| Tūris / talpa | 1399cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 125Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 75.5mm |
| Stūmoklio eiga | 78.1mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3825mm |
| Plotis | 1665mm |
| Aukštis | 1495mm |
| Važiuoklės bazė | 2455mm |
| Priekinė ašis | 1450mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1046kg |
| Min. bagažinės talpa | 254litre |
| Maks. bagažinės talpa | 977litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.