Šis 2.0 AT (150 hp) variklis buvo montuojamas AD Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.2litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 192Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4570mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1563mm |
| Galinė ašis | 1572mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1345kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Min. bagažinės talpa | 458litre |
| Maks. bagažinės talpa | 458litre |
| Permitted road-train weight | 3120kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.