Šis 1.8 AT (125 hp) variklis buvo montuojamas J1 Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1990m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 165Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1836cm3 |
| Variklio galia | 125bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 81.5mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4358mm |
| Plotis | 1675mm |
| Aukštis | 1385mm |
| Važiuoklės bazė | 2500mm |
| Priekinė ašis | 1430mm |
| Galinė ašis | 1430mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Min. bagažinės talpa | 352litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1620kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1165kg |
| Tūris / talpa | 455kg |
| Maks. bagažinės talpa | 352litre |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.3litre |
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 880km |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.26m |
| Miestas | 12.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.