Šis 1.9 D MT (67 hp) variklis buvo montuojamas J2 Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4420mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1393mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1152kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1685kg |
| Tūris / talpa | 533kg |
| Maks. bagažinės talpa | 390litre |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1905cm3 |
| Variklio galia | 67bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Sukimo momentas | 118Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 161km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 100km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.9m |
| Miestas | 10.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.