Šis 1.8 AT (128 hp) variklis buvo montuojamas J2 Universalas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 690km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.1second |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 128bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 100RPM |
| Sukimo momentas | 165Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4450mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1457mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1260kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1715kg |
| Tūris / talpa | 455kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1260litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.