Šis 2.0 CRDi MT (111 hp) variklis buvo montuojamas XD [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1720mm |
| Ilgis | 4520mm |
| Aukštis | 1425mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Min. bagažinės talpa | 415litre |
| Galinė ašis | 1475mm |
| Prošvaisa | 168mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1222litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1331kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Tūris / talpa | 579kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1991cm3 |
| Variklio galia | 111bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 191km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 080km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Miestas | 9.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.