Šis 1.6 AT (106 hp) variklis buvo montuojamas XD Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 146Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1599cm3 |
| Variklio galia | 106bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 76.5mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4495mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1425mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1475mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1222litre |
| Min. bagažinės talpa | 415litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 1740kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1198kg |
| Tūris / talpa | 542kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.2litre |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 870km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Miestas | 13.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.