Šis 1.5 AT (82 hp) variklis buvo montuojamas X2 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.4litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Degalų bako talpa | 45litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 620km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Tūris / talpa | 1468cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 82bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 100RPM |
| Sukimo momentas | 123Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 75.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4275mm |
| Plotis | 1605mm |
| Aukštis | 1385mm |
| Važiuoklės bazė | 2385mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1340mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1010kg |
| Min. bagažinės talpa | 325litre |
| Maks. bagažinės talpa | 325litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 10.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.