Šis 2.4 MT (130 hp) variklis buvo montuojamas L Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1992m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4865mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1455mm |
| Galinė ašis | 1405mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1400kg |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2351cm3 |
| Variklio galia | 130bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 181.5Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Cilindro skersmuo | 86.5mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Degalų bako talpa | 72litre |
|---|---|
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 188km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 720km |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.