Šis 2.0 AT (139 hp) variklis buvo montuojamas LX Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1998m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4980mm |
| Plotis | 1810mm |
| Aukštis | 1445mm |
| Važiuoklės bazė | 2745mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1550mm |
| Min. bagažinės talpa | 460litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Maks. bagažinės talpa | 460litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 139bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Priekinė važiuoklė | Spring strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Degalų bako talpa | 72litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 800km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 178km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.9second |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.