Šis 3.3 AT (259 hp) variklis buvo montuojamas TG [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 75litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.2second |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Kuras | 92 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 750km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2005kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Prošvaisa | 162mm |
| Galinė ašis | 1565mm |
| Min. bagažinės talpa | 523litre |
| Priekinė ašis | 1580mm |
| Važiuoklės bazė | 2780mm |
| Aukštis | 1495mm |
| Ilgis | 4895mm |
| Plotis | 1850mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Tūris / talpa | 325kg |
| Maks. bagažinės talpa | 523litre |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 316Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Variklio galia | 259bhp |
| Tūris / talpa | 3342cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 83.8mm |
| Miestas | 21.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.