Šis 2.5 CRDi MT LWB (101 hp) variklis buvo montuojamas Starex [Restyling] Minibus kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2007m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 830km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 145km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 21.6second |
| Tūris / talpa | 2477cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 101bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 226Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 91.1mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 9 |
|---|---|
| Ilgis | 5035mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1965mm |
| Važiuoklės bazė | 3080mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2700kg |
| Min. bagažinės talpa | 4400litre |
| Maks. bagažinės talpa | 4400litre |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.