Šis 1.6 MT (126 hp) variklis buvo montuojamas FD [Restyling] Universalas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4500mm |
| Plotis | 1775mm |
| Aukštis | 1565mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1546mm |
| Galinė ašis | 1544mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1236kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1820kg |
| Tūris / talpa | 550kg |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1250litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.5litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 660 to 960km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 192km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.5second |
| Tūris / talpa | 1591cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 154Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.4mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 9.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.