Šis 1.7 CRDi MT (136 hp) variklis buvo montuojamas VF Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.1litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 150 to 1 560km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 198km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.6second |
| Tūris / talpa | 1685cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 325Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4740mm |
| Plotis | 1815mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2770mm |
| Priekinė ašis | 1591mm |
| Galinė ašis | 1597mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1488kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2080kg |
| Tūris / talpa | 592kg |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Maks. bagažinės talpa | 525litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.