Šis 2.5 CRDi AT (168 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minibus kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 030km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 185km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 14.4second |
| Tūris / talpa | 2497cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 168bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 600RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 2 500 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 91mm |
| Stūmoklio eiga | 96mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.22m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 5125mm |
| Plotis | 1920mm |
| Aukštis | 1925mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1685mm |
| Galinė ašis | 1660mm |
| Prošvaisa | 190mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2248kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3030kg |
| Tūris / talpa | 782kg |
| Min. bagažinės talpa | 851litre |
| Maks. bagažinės talpa | 851litre |
| Permitted road-train weight | 4530kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 12.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.