Šis 2.0 MT (139 hp) variklis buvo montuojamas J2 [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 55litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.3litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Maksimalus greitis | 202km/h |
| Kuras | 92 RON |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 870km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Pakrauto automobilio svoris | 1685kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1226kg |
| Galinė ašis | 1450mm |
| Min. bagažinės talpa | 393litre |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Aukštis | 1393mm |
| Ilgis | 4448mm |
| Plotis | 1702mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Tūris / talpa | 459kg |
| Maks. bagažinės talpa | 393litre |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 182Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Variklio galia | 139bhp |
| Tūris / talpa | 1975cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4900RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 93.5mm |
| Miestas | 13.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.