Šis 2.7 MT (172 hp) variklis buvo montuojamas EF New [Restyling] Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 880km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 216km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.1second |
| Tūris / talpa | 2656cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 172bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 245Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4747mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1422mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1530mm |
| Prošvaisa | 167mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1498kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Tūris / talpa | 522kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Dampers, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.