Šis 1.6 T DCT (186 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Hatchback 4-doors kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 930km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 214km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.1second |
| Tūris / talpa | 1591cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 186bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 264Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Twin-scroll |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77mm |
| Stūmoklio eiga | 85.44mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4250mm |
| Plotis | 1805mm |
| Aukštis | 1399mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1557mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 143mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1353kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Min. bagažinės talpa | 320litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1015litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.