Šis 3.5 AT AWD (280 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 366Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 280bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4805mm |
| Plotis | 1925mm |
| Aukštis | 1650mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1590mm |
| Galinė ašis | 1640mm |
| Prošvaisa | 195mm |
| Maks. bagažinės talpa | 775litre |
| Min. bagažinės talpa | 775litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2430kg |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Maksimalus greitis | 221km/h |
|---|---|
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 840km |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.