Šis G37 AT (333 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] Kupė kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 520 to 900km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5second |
| Tūris / talpa | 3696cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 363Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4653mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1545mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1710kg |
| Min. bagažinės talpa | 249litre |
| Maks. bagažinės talpa | 249litre |
| Kėbulas | Kupė |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 18.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.