Šis M45 AT (340 hp) variklis buvo montuojamas Y34 Sedanas kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.2litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | to 780km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 230km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7second |
| Tūris / talpa | 4494cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 451Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5100mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1465mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1510mm |
| Galinė ašis | 1510mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2190kg |
| Min. bagažinės talpa | 379litre |
| Maks. bagažinės talpa | 379litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Trailing arms |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Lever, Dampers, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Užmiestis | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.