Šis M35 AT (307 hp) variklis buvo montuojamas Y50 [Restyling] M35 sedan kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.6litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 830km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.4second |
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 307bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 800RPM |
| Sukimo momentas | 363Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4935mm |
| Plotis | 1795mm |
| Aukštis | 1509mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1535mm |
| Prošvaisa | 125mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1868kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Min. bagažinės talpa | 388litre |
| Maks. bagažinės talpa | 388litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 21.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.