Šis Q45 AT (282 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 396Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4494cm3 |
| Variklio galia | 282bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 5075mm |
| Plotis | 1825mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1750kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 246km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.