Šis 2.5 AT AWD (222 hp) variklis buvo montuojamas J50 SUV kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 560 to 950km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.4second |
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 222bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 252Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4635mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1600mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 147mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1842kg |
| Min. bagažinės talpa | 309litre |
| Maks. bagažinės talpa | 309litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 17.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.